Resultater |
SenD-70 (4) |
1. | Helene Eek GERHARDSEN | Sande Sportsklubb |
2. | Elin Johanna BJARNADOTTIR | Budosør |
3. | Angelika BRINK | Sandefjord Judoklubb |
SenH+100 (3) |
1. | Dainius JASINSKAS | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
2. | Simon Johannes DE WIT | Ippon Judoklubb |
SenH-66 (3) |
1. | Benjamin MYRVOLD | Trondheim Judokwai |
2. | Brice FOURNIER | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
SenH-73 (8) |
1. | Felipe MESQUITA DO VALLE | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
2. | Dovydas SARKIUNAS | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
3. | Sigurd Grotle STOKKE | Bodø Judo Club |
3. | Johan-Fredrik Konow HEFFERMEHL | Ippon Judoklubb |
SenH-81 (3) |
1. | Marius JACOBSEN | Nesodden Judoklubb |
2. | Sander BERLI | Ippon Judoklubb |
SenH-90 (5) |
1. | Matias KOLLERUD | Mjøndalen IF |
2. | Hamza Ahmad KHAN | Oslo Judo Klubb |
3. | Christian LEGRAND | Hamar Judoklubb |
4. | Aanen Espevik ODDENES | Haugesund Atletklubb |
U15G+66 (6) |
1. | Daniel Eriksen ISDAHL | Haugesund Atletklubb |
2. | Maxim MOCANOSKI | JK Aktiv |
3. | Carl ABRAHAMSEN | BK Judo |
3. | Lukas LEONHARDSEN | Levanger Judoklubb |
U15G-34 (5) |
1. | Brink ERLANDSEN-SELE | Ippon Judoklubb |
2. | Ludvig Asgeir Bjarkhaug NILSEN | Ippon Judoklubb |
3. | Aksel WULLUM-VESTAD | Trondheim Judokwai |
4. | Torstein Cornelius Woo BREKKE-JENSSEN | Ippon Judoklubb |
U15G-38 (3) |
1. | Patrik AUZENBERG | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
2. | Hampus Grødal SIMENSTAD | Ippon Judoklubb |
U15G-42 (6) |
1. | Andreas Rabben BAUTZ-HOLTER | Ippon Judoklubb |
2. | Mats Eek GERHARDSEN | Sande Sportsklubb |
3. | Vetle Austenå FREDRIKSEN | Ippon Judoklubb |
3. | Isak Khoza Johansen MORKEN | Trondheim Judokwai |
U15G-46 (5) |
1. | Marcus ROMNÆS | Ippon Judoklubb |
2. | Elias RÅNES | Namsos Judo club |
3. | Nemanja JURICA | Sande Sportsklubb |
4. | Birger Kristoffer LARSSØNN | Sande Sportsklubb |
U15G-55 (9) |
1. | Ivans MAKEJEVS | Judo Latvia |
2. | Andrejs VANAGS | Judo Latvia |
3. | Andreas Hinna JOHANSEN | Sandnes Judoklubb |
3. | Martin Chan-Min BREKKE-JENSSEN | Ippon Judoklubb |
5. | Oliver SAND | Levanger Judoklubb |
5. | Elias ELTER | Ippon Judoklubb |
7. | Emil WESTUM | Levanger Judoklubb |
7. | Paolo DAVALOS | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
U15G-60 (3) |
1. | Emil Starup JENSEN | Sandefjord Judoklubb |
2. | Ernests PUSKUNDZIS | Judo Latvia |
U15G-66 (6) |
1. | Rohil NOOR | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
2. | Eryk Mateusz RADKE | Trondheim Judokwai |
3. | Asgeir Dahle SKAARA | Sandefjord Judoklubb |
3. | Brage KRISTOFFERSEN | Sandnes Judoklubb |
U15J-36 (4) |
1. | Viktorija KOVSA | Judo Latvia |
2. | Selma BROVOLD | Trondheim Judokwai |
3. | Lise Dørum HOVRIND | Budosør |
U15J-40 (3) |
1. | Alise BULJONE | Judo Latvia |
2. | Pernille Brodersen ERTZAAS | Levanger Judoklubb |
U15J-44 (3) |
1. | Mia Berg LARSSON | Ippon Judoklubb |
2. | Anneli Berg AUNE | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
U15J-48 (3) |
1. | Siri M. Ling FLAEN | Nesodden Judoklubb |
2. | Hedda AAMODT | Ippon Judoklubb |
U15J-52 (5) |
1. | Elise Indianna BJØRÅS | Levanger Judoklubb |
2. | Wilda WITTGREN | JK Aktiv |
3. | Anna GRAMBO | Sande Sportsklubb |
4. | Mari Alison Hauge STENSEN | Haugesund Atletklubb |
U15J-57 (6) |
1. | Andrea MOCANOSKI | JK Aktiv |
2. | Nellie ERNST | JK Aktiv |
3. | Tora Hagemann BRATAAS | Trondheim Judokwai |
3. | Helle Amalie SØRLI | Namsos Judo club |
U18G-50 (3) |
1. | Niklas MØLNÅ | Trondheim Judokwai |
2. | Egilsten PIUS AMARASEKARA | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
U18G-55 (7) |
1. | Mansur Salambekovitsj ABUBAKAROV | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
2. | Jamal Ibrahim YAHIA | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
3. | Nicolai Ystanes ANDERSEN | Ippon Judoklubb |
3. | Kristian Rabben BAUTZ-HOLTER | Ippon Judoklubb |
U18G-66 (18) |
1. | Khusein DUDORKHANOV | Haugesund Atletklubb |
2. | Jostein BØ | Ippon Judoklubb |
3. | Benjamin MYRVOLD | Trondheim Judokwai |
3. | Khasan DUDORKHANOV | Haugesund Atletklubb |
5. | Adlan Movladovitch EZERHANOV | Haugesund Atletklubb |
5. | Daniel Dørum HOVRIND | Budosør |
7. | Simen BRUNVATNE | Budosør |
7. | Ole Emil Strømsnes EGELANDSAA | Bodø Judo Club |
U18G-73 (11) |
1. | Magnus Rabben BAUTZ-HOLTER | Ippon Judoklubb |
2. | Filip BANACH | Trondheim Judokwai |
3. | Petter TOTORP | Slemdal Judoklubb |
3. | Brage Hagemann BRATAAS | Trondheim Judokwai |
5. | Hans Leo HARALDSEN | Larvik Judoklubb |
5. | Sondre Moen MEIER | Namsos Judo club |
7. | Arthur Leiv Claude Prévault AABAKKEN | BK Judo |
7. | Daniel Eriksen ISDAHL | Haugesund Atletklubb |
U18G-90 (4) |
1. | Hamza Ahmad KHAN | Oslo Judo Klubb |
2. | Vebjørn Dahle SKAARA | Sandefjord Judoklubb |
3. | Gabriel Rahja Thomas Leopold KRIPPENDORF | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
U18J-52 (3) |
1. | Elise Indianna BJØRÅS | Levanger Judoklubb |
2. | Siri M. Ling FLAEN | Nesodden Judoklubb |
U18J-57 (7) |
1. | Nicoline Marie RUBINSTEIN | Fredrikstad Kampsportklubb |
2. | Andrea MOCANOSKI | JK Aktiv |
3. | Marnie NIMMO-THOMPSON | Sandefjord Judoklubb |
3. | Nellie ERNST | JK Aktiv |
U18J-63 (3) |
1. | Emmeli Brodersen ERTZAAS | Levanger Judoklubb |
2. | Iselin TILLER | Trondheim Judokwai |
U21D+78 (1) |
U21D-57 (4) |
1. | Filippa BROVOLD | Trondheim Judokwai |
2. | Nicoline Marie RUBINSTEIN | Fredrikstad Kampsportklubb |
3. | Una Steffensen ROJAHN | Sande Sportsklubb |
U21D-63 (4) |
1. | Helene Eek GERHARDSEN | Sande Sportsklubb |
2. | Thea LILLEGAARD | Bodø Judo Club |
3. | Emmeli Brodersen ERTZAAS | Levanger Judoklubb |
U21D-78 (2) |
1. | Runa BJØRKMANN | Levanger Judoklubb |
U21H-100 (4) |
1. | Hamza Ahmad KHAN | Oslo Judo Klubb |
2. | Fredrik Selnesaunet EICH | Ippon Judoklubb |
3. | Gabriel Rahja Thomas Leopold KRIPPENDORF | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
U21H-55 (9) |
1. | Kristian Rabben BAUTZ-HOLTER | Ippon Judoklubb |
2. | Mansur Salambekovitsj ABUBAKAROV | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
3. | Jamal Ibrahim YAHIA | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
3. | Niklas MØLNÅ | Trondheim Judokwai |
5. | Håkon WIRAK | Ippon Judoklubb |
5. | Leon Suratin WANGEN | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
7. | Egilsten PIUS AMARASEKARA | Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb |
7. | Daniel Nomedal OLSEN | Budosør |
U21H-66 (10) |
1. | Khusein DUDORKHANOV | Haugesund Atletklubb |
2. | Benjamin MYRVOLD | Trondheim Judokwai |
3. | Gustav BROVOLD | Trondheim Judokwai |
3. | Christopher Wennberg BOMAN | Sande Sportsklubb |
5. | Khasan DUDORKHANOV | Haugesund Atletklubb |
5. | Mats Amundsen SVENDSEN | Sande Sportsklubb |
7. | Adlan Movladovitch EZERHANOV | Haugesund Atletklubb |
7. | Sander Wærness NÆSSAN | Levanger Judoklubb |
U21H-73 (12) |
1. | Magnus Rabben BAUTZ-HOLTER | Ippon Judoklubb |
2. | Sigurd Grotle STOKKE | Bodø Judo Club |
3. | Filip BANACH | Trondheim Judokwai |
3. | Petter TOTORP | Slemdal Judoklubb |
5. | Filip ELTER | Ippon Judoklubb |
5. | Halvard BØ | Ippon Judoklubb |
7. | Thomas Tsering Namgyal Wangchuk Pinchok LAMA | Asker Judoklubb |
7. | Arbi ARTSUEV | Ippon Judoklubb |