NM-Lag 14.11.2015 Asker

Vektklasser

Deltakere

NavnKlubbVektklasse Plass 
************* REGION MIDT (U18J)REGION MIDT (U18J)-
************* REGION ØST2 (U18MIX)REGION ØST2 (U18MIX)-
************* IPPON JK (U18J)IPPON JK (U18J)-
************* IPPON JK (U18J)IPPON JK (U18J)-
AAMODT AlexanderIPPON JK (SH)IPPON JK (SH)-
ALISKAUS EvaldasBK JUDO (SH)BK JUDO (SH)-
ALSGAARD ErikIPPON JK (SH)IPPON JK (SH)-
ALSGAARD ErikIPPON JK (U21H)IPPON JK (U21H)-
ALSGAARD RosaIPPON JK (U18J)IPPON JK (U18J)-
ALSGAARD RosaIPPON JK (U18MIX)IPPON JK (U18MIX)-
ANDERSEN MortenBK Judo (SH)Reserver-
ANDERSEN MortenBK JUDO (SMIX)Reserver-
ANDERSEN Skjalg BODØ JC (SH)BODØ JC (SH)-
ANDERSEN Adrian AarREGION MIDT (U18G)REGION MIDT (U18G)-
ANDERSEN Adrian AarREGION MIDT (U18MIX)REGION MIDT (U18MIX)-
ANDERSEN Adrian AarREGION MIDT (U21H)Reserver-
ANDERSEN Adrian AarREGION MIDT (U21H)Reserver-
ANDERSEN KimBodø JC (SH)Reserver-
ANDERSEN KimBodø JC (SH)Reserver-
AUNE MartinREGION MIDT (U18MIX)Reserver-
AUNE MartinREGION MIDT (U21H)Reserver-
BEGBY ErikaREGION ØST (U18J)REGION ØST (U18J)-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST (U18G)REGION ØST (U18G)-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST1 (U18MIX)Reserver-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST1 (U18MIX)Reserver-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST2 (U18MIX)Reserver-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST2 (U18MIX)Reserver-
BERGAN HIMLE Jon Håkon REGION ØST (U21H)REGION ØST (U21H)-
BIØRNSTAD HenrikIppon JK (SH)Reserver-
BJERKNES GeirBK JUDO (SH)BK JUDO (SH)-
BJERKNES GeirBK JUDO (SMIX)BK JUDO (SMIX)-
BJERKNES KaiBK JUDO (SH)BK JUDO (SH)-
BJERKNES KaiBK JUDO (SMIX)BK JUDO (SMIX)-
BJØRÅS Lars ErikLEVANGER JK (SH)LEVANGER JK (SH)-
BK JUDO (SH) Senior Herrer Lag2.
BK JUDO (SMIX) Senior Mix Lag2.
BODØ JC (SH) Senior Herrer Lag3.
BRODTKORB TorIPPON JK (U18G)IPPON JK (U18G)-
BRODTKORB TorIPPON JK (U18MIX)IPPON JK (U18MIX)-
BRODTKORB TorIPPON JK (U21H)Reserver-
BROVOLD FilippaREGION MIDT (U18J)REGION MIDT (U18J)-
BROVOLD FilippaREGION MIDT (U18MIX)REGION MIDT (U18MIX)-
BUGGE RikkeOSLO JK (SMIX)OSLO JK (SMIX)-
BØ HalvardIPPON JK (U18G)IPPON JK (U18G)-
BØ HalvardIPPON JK (U18MIX)IPPON JK (U18MIX)-
BØ HalvardIPPON JK (U21H)IPPON JK (U21H)-
CHAEMTHAISONG MethitaREGION ØST (U18J)REGION ØST (U18J)-
CHAEMTHAISONG MethitaREGION ØST2 (U18MIX)REGION ØST2 (U18MIX)-
DEKEYSER IngvildREGION ØST (U18J)REGION ØST (U18J)-
DEKEYSER IngvildREGION ØST1 (U18MIX)REGION ØST1 (U18MIX)-
DUBORGH SebastianIPPON JK (U18G)Reserver-
DUBORGH SebastianIPPON JK (U18MIX)Reserver-
EICH FredrikIPPON JK (U18G)Reserver-
EILERTSEN KorneliusIPPON JK (U18G)IPPON JK (U18G)-
EILERTSEN KorneliusIPPON JK (U18MIX)Reserver-
ENGEBRETSEN ThorbjørnBK Judo (SH)Reserver-
ENGEBRETSEN ThorbjørnBK Judo (SH)Reserver-
ENGEBRETSEN TorbjørnBK JUDO (SMIX)Reserver-
ENGEBRETSEN TorbjørnBK JUDO (SMIX)Reserver-
ENGET RuneBK JUDO (SH)BK JUDO (SH)-
ENGET RuneBK JUDO (SMIX)BK JUDO (SMIX)-
FEMDAL SimonREGION ØST (U18G)REGION ØST (U18G)-
FEMDAL SimonREGION ØST1 (U18MIX)Reserver-
FEMDAL SimonREGION ØST (U21H)REGION ØST (U21H)-
FEMDAL Simon REGION ØST2 (U18MIX)Reserver-
FINNANGER MagnusREGION MIDT (U18G)Reserver-
FINNANGER MagnusREGION MIDT (U21H)REGION MIDT (U21H)-
FJELD KimIppon JK (SH)Reserver-
GRAN AmitaiOSLO JK (SH)OSLO JK (SH)-
GRAN AmitaiOSLO JK (SMIX)OSLO JK (SMIX)-
GRYTTING Vegard SæterIppon JK (SH)Reserver-
GULSETH OscarOSLO JK (SH)OSLO JK (SH)-
GULSETH OscarOSLO JK (SMIX)OSLO JK (SMIX)-
HANSEN JohnKINSA/ROMERIKE (SH)KINSA/ROMERIKE (SH)-
HANSEN MarkusREGION ØST (U18G)Reserver-
HANSEN MarkusREGION ØST2 (U18MIX)REGION ØST2 (U18MIX)-
HANSEN MarkusREGION ØST (U21H)Reserver-
HANSEN ThomasNIDAROS (SMIX)NIDAROS (SMIX)-
HELLAND HelgeIPPON JK (U18G)IPPON JK (U18G)-
HELLAND HelgeIPPON JK (U18MIX)Reserver-
HELLAND HelgeIPPON JK (U21H)IPPON JK (U21H)-
HERMANRUD larIPPON JK (U18G)Reserver-
HILDRUM MattisREGION MIDT (U18G)Reserver-
HILDRUM MattisREGION MIDT (U18MIX)Reserver-
HILDRUM MattisREGION MIDT (U21H)REGION MIDT (U21H)-
HILDRUM MattisREGION MIDT (U18G)Reserver-
HIRAI AxelIPPON JK (SH)IPPON JK (SH)-
HOLBØ IngebjørgNIDAROS (SMIX)NIDAROS (SMIX)-
HOLBØ RagnhildREGION MIDT (U18J)REGION MIDT (U18J)-
HOLBØ RagnhildREGION MIDT (U18MIX)Reserver-
HOLTMAN AlertOSLO JK (SH)OSLO JK (SH)-
HOLTMAN AlertOSLO JK (SMIX)OSLO JK (SMIX)-
HUNSTAD TheodorIPPON JK (SH)IPPON JK (SH)-
HUNSTAD TheodorREGION ØST (U18G)REGION ØST (U18G)-
HUNSTAD TheodorREGION ØST1 (U18MIX)REGION ØST1 (U18MIX)-
HUNSTAD TheodorREGION ØST (U21H)REGION ØST (U21H)-
IPPON JK (SH) Senior Herrer Lag3.
IPPON JK (U18G) U18 Gutter Lag1.
IPPON JK (U18J) U18 Jenter Lag2.
IPPON JK (U18MIX) U18 Mix Lag2.
IPPON JK (U21H) U21 Herrer Lag1.
JACOBSEN MariusOslo JK (SH)Reserver-
JOHANNESSEN EspenBODØ JC (SH)BODØ JC (SH)-
JOHANNESSEN EspenNIDAROS (SMIX)NIDAROS (SMIX)-
JOHANNESSEN Tone Helena M.NIDAROS (SMIX)NIDAROS (SMIX)-
JOHANSEN Håvard ThorsøLEVANGER JK (SH)LEVANGER JK (SH)-
KALAITZIDI EvaggeliaREGION ØST (U18J)REGION ØST (U18J)-
KALAITZIDI EvaggeliaREGION ØST2 (U18MIX)REGION ØST2 (U18MIX)-
KALVÅ SigurdBODØ JC (SH)BODØ JC (SH)-
KINSA/ROMERIKE (SH) Senior Herrer Lag-
KJEKA TørresBK JUDO (SH)BK JUDO (SH)-
KLYVE ØyvindREGION ØST (U21H)REGION ØST (U21H)-
KOLLERUD MatiasIPPON JK (SH)IPPON JK (SH)-
KOLLERUD MatiasIPPON JK (U21H)IPPON JK (U21H)-
KRISTOFFERSEN ToraREGION MIDT (U18J)REGION MIDT (U18J)-
KRISTOFFERSEN ToraREGION MIDT (U18MIX)Reserver-
LAMA ThomasREGION ØST (U18G)Reserver-
LAMA ThomasREGION ØST (U18G)Reserver-
LAMA ThomasREGION ØST2 (U18MIX)REGION ØST2 (U18MIX)-
LAMA ThomasREGION ØST (U21H)Reserver-
LEONHARDSEN MarkusREGION MIDT (U18G)Reserver-
LEONHARDSEN MarkusREGION MIDT (U21H)REGION MIDT (U21H)-
LEVANGER JK (SH) Senior Herrer Lag-
LIEN TorgrimKINSA/ROMERIKE (SH)KINSA/ROMERIKE (SH)-
LILLEGAARD TheaIPPON JK (U18J)IPPON JK (U18J)-
LILLEGAARD TheaIPPON JK (U18MIX)Reserver-
LILLEGAARD TheaIPPON JK (U18MIX)Reserver-
LYSNE-NÆSS LavransREGION MIDT (U18G)REGION MIDT (U18G)-
LYSNE-NÆSS LavransREGION MIDT (U18MIX)Reserver-
LYSNE-NÆSS LavransREGION MIDT (U21H)Reserver-
LØVRØD OlaLEVANGER JK (SH)LEVANGER JK (SH)-
MAIER KimBK Judo (SH)Reserver-
MAIER KimBK JUDO (SMIX)Reserver-
MAIER KimBK JUDO (SMIX)Reserver-
MALTESE FedericoOSLO JK (SH)OSLO JK (SH)-
MALTESE FedericoOSLO JK (SMIX)Reserver-
MOHRSEN Stein MagnusREGION MIDT (U18G)REGION MIDT (U18G)-
MOHRSEN Stein MagnusREGION MIDT (U21H)Reserver-
MYRNES EirikBODØ JC (SH)BODØ JC (SH)-
MYRNES HåvardBODØ JC (SH)BODØ JC (SH)-
MYRVOLD TomREGION MIDT (U18G)REGION MIDT (U18G)-
MYRVOLD TomREGION MIDT (U18MIX)REGION MIDT (U18MIX)-
MYRVOLD TomREGION MIDT (U21H)REGION MIDT (U21H)-
MØLLER JonasIppon JK (SH)Reserver-
MØLLER JonasIPPON JK (U21H)Reserver-
NERLAND VidarNIDAROS (SMIX)NIDAROS (SMIX)-
NIDAROS (SMIX) Senior Mix Lag-
NORDSTRAND JohanREGION ØST (U18G)REGION ØST (U18G)-
NORDSTRAND JohanREGION ØST1 (U18MIX)REGION ØST1 (U18MIX)-
NÄKS AndrusKINSA/ROMERIKE (SH)KINSA/ROMERIKE (SH)-
NÆSS RinaBK JUDO (SMIX)BK JUDO (SMIX)-
OSLO JK (SH) Senior Herrer Lag1.
OSLO JK (SMIX) Senior Mix Lag1.
PAHLM BørgeBK Judo (SH)Reserver-
PRESTERUD AneOSLO JK (SMIX)Reserver-
RAJABI BenjaminLevanger (SH)Reserver-
REGION MIDT (U18G) U18 Gutter Lag2.
REGION MIDT (U18J) U18 Jenter Lag1.
REGION MIDT (U18MIX) U18 Mix Lag1.
REGION MIDT (U21H) U21 Herrer Lag-
REGION ØST (U18G) U18 Gutter Lag-
REGION ØST (U18J) U18 Jenter Lag-
REGION ØST (U21H) U21 Herrer Lag2.
REGION ØST1 (U18MIX) U18 Mix Lag3.
REGION ØST2 (U18MIX) U18 Mix Lag-
REICHELT Karl-AndreOslo JK (SH)Reserver-
REITAN HenrikLEVANGER JK (SH)LEVANGER JK (SH)-
REITAN HenrikIPPON JK (U21H)IPPON JK (U21H)-
RØSÆG Stine MarieREGION MIDT (U18J)REGION MIDT (U18J)-
RØSÆG Stine MarieREGION MIDT (U18MIX)REGION MIDT (U18MIX)-
SCHEVIG SivertKINSA/ROMERIKE (SH)KINSA/ROMERIKE (SH)-
SIMENSEN MariusKinsa/Romerike (SH)Reserver-
SKRETTING EspenOslo JK (SH)Reserver-
SKRETTING EspenOslo JK (SH)Reserver-
SKRETTING EspenOSLO JK (SMIX)Reserver-
SKRETTING EspenOSLO JK (SMIX)Reserver-
SKRETTING VidarOSLO JK (SH)OSLO JK (SH)-
SOETAERT SigridIPPON JK (U18J)IPPON JK (U18J)-
SOETAERT SigridIPPON JK (U18MIX)IPPON JK (U18MIX)-
SOLBERG HåkonKINSA/ROMERIKE (SH)KINSA/ROMERIKE (SH)-
SOMMERVOLD MatsIPPON JK (U18G)IPPON JK (U18G)-
SOMMERVOLD MatsIPPON JK (U18MIX)IPPON JK (U18MIX)-
SOMMERVOLD MatsIPPON JK (U21H)Reserver-
THUE HOLM MarieOSLO JK (SMIX)OSLO JK (SMIX)-
TRUHACEV NikitaREGION MIDT (U18G)REGION MIDT (U18G)-
TRUHACEV NikitaREGION MIDT (U18MIX)REGION MIDT (U18MIX)-
TRUHACEV NikitaREGION MIDT (U21H)REGION MIDT (U21H)-
URSIN BirgitteBK JUDO (SMIX)BK JUDO (SMIX)-
VINJE LinusLEVANGER JK (SH)LEVANGER JK (SH)-
VINJE LinusREGION ØST (U21H)REGION ØST (U21H)-
WEEL KristofferREGION ØST (U18G)REGION ØST (U18G)-
WEEL KristofferREGION ØST1 (U18MIX)REGION ØST1 (U18MIX)-
WEEL KristofferREGION ØST (U21H)Reserver-
WEEL KristofferREGION ØST (U21H)Reserver-
ØRKA RonjaREGION ØST (U18J)REGION ØST (U18J)-
ØRKA RonjaREGION ØST1 (U18MIX)REGION ØST1 (U18MIX)-